Międzynarodowe Targi Spawalnicze 2012

Expo Silesia oraz Instytut Spawalnictwa z Gliwic zaprasza na kolejną edycję Międzynarodowych Tagów Spawalnictwa ExpoWELDING 2012, które odbędą się w dniach 16-18 października 2012 roku. ExpoWELDING 2012 to najważniejsze targi spawalnictwa w środkowej Europie.

Jest to wydarzenie o charakterze międzynarodowym, które doceniane jest w całej środkowej Europie. Tradycyjnie, podczas targów, towarzyszyć jej będą branżowe spotkania oraz konkurs „Mistrz Spawania”. Targi spawalnicze, usytuowane w najbardziej uprzemysłowionym regionie Polski, stanowią prezentację innowacyjnych technologii i nowoczesnych spawarek do cięcia i spajania metali. Międzynarodowe Targi to również pokaz licznych nowinek technologicznych prezentowanych przed wiodących producentów sprzętu spawalniczego i oprogramowania. Wszyscy zainteresowani udziałem w kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Spawalnictwa, która zapowiada się na jeszcze większą niż poprzednia edycja, mają ostatnią szansę na dokonanie rezerwacji najlepszych miejsc i skorzystanie z oferty promocyjnej.

Również w tym roku, zapoczątkowany podczas drugiej edycji targów, kontynuowany będzie konkurs „Mistrz Spawania”. W konkursie mogą wziąć udział zawodowi spawacze, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia. Do dnia rozpoczęcia targów, czyli do 16 października 2012 roku, zgłoszenia można przesyłać do Działu Marketingu firmy Harispal. W dniach 16 i 17 października zgłoszenia będą przyjmowane w Biurze Targów na terenie Expo Silesia w godz. 9:00-17:00, natomiast w ostatniego dnia targów do godzi. 10:00. W trakcie konkursu każdy uczestnik, za pomocą spawarki, wykona spawanie elementów, natomiast jury będzie oceniać prawidłowość i dokładność wykonania złącza spawanego. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody oraz tytuł Mistrza Spawania.

Prócz konkursu kierowanego do zawodowych spawaczy ExpoWELDING 2012 przygotował drugi konkurs. Celem konkursu jest nagrodzenie albo wyróżnienie najciekawszych, innowacyjnych produktów lub rozwiązań związanych tematycznie z branżą spawalniczą, które prezentowane na stoiskach w ramach Targów ExpoWELDING 2012. Nagrodą w konkursie są Medale Expo Silesia. Podczas poprzedniej edycji targów, swoje oferty przedstawiło łącznie ponad 300 firm z: Austrii, Belgii, Czech, Polski, Holandii, Francji, Luksemburga, Niemiec, Tajwanu, Szwajcarii, Danii i Włoch. Podczas targów zapewne każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.